Je bekijkt de reis...
Pagina niet gevonden
De pagina die je hebt opgevraagd kan helaas niet worden gevonden. Misschien heb je het verkeerde adres ingetypt of bestaat de pagina niet meer.
Ben je op zoek naar reisverslagen van Ton en Fina Poppema?
- Marokko 2023
- Maandag 9 oktober, Eindhoven-Marrakech
- Dinsdag, 10 oktober, Marrakech
- Woensdag 11 oktober, Marrakech
- Donderdag, 12 oktober, Marrakech - Ouaouizegth
- Vrijdag, 13 oktober, Ouaouizeght
- Zaterdag, 14oktober, Ouaouizeght
- Zondag, 15 oktober, Ouaouizeght - Afourer
- Maandag, 16 oktober, Afourer - Azilal
- Dinsdag, 17 oktober, Azilal
- Woensdag, 18 oktober, Azilal
- Donderdag, 19 oktober, Azilal - Ouaouizeght
- Vrijdag, 20 oktober, Ouaouizeght - Marrakech
- Zaterdag, 21 oktober, Marrakech
- Zondag, 22 oktober, Marrakech
- Maandag, 23 oktober, Marrakech - Stadskanaal
- Australië 2022
- 7 en 8 oktober, Stadskanaal-Schiphol
- 8, 9 en10 oktober Schiphol, Changi, Tullamarine
- Melbourne, 11 oktober
- Melbourne 12 oktober
- 13 oktober, Melbourne
- 14 oktober, Melbourne
- 15 oktober, Melbourne
- 16 oktober, Melbourne - Apollo Bay
- 17 oktober, Apollo Bay - Koroit
- 19 oktober, Mount Gambier - Ararat
- 18 oktober, Koroit - Mount Gambier
- 20 oktober, Ararat
- 21 oktober, Ararat - Melbourne
- 22 oktober, Wantirna, Melbourne
- 23 oktober, Wantirna, Melbourne
- 24 en 25 oktober, Wantirna, Melbourne
- 26 oktober, Wantirna, Melbourne - Fish Creek
- 27 oktober, Fish Creek - Nicholson
- 28 oktober, Nicholson - Jindabyne
- 31 oktober, Eden - Jervis Bay (Huskisson)
- 30 oktober, Jindabyne - Eden
- 29 oktober, Jindabyne
- 1 november, Huskisson, Jervis Bay
- 2 november, Huskisson,Jervis Bay - Sydney
- 3 november, Sydney
- 4 november, Sydney
- 6 november, Katoomba, Blue Mountains
- 5 november, Sydney - Katoomba, Blue Mountains
- 7 november, Katoomba, Blue Mountains - Wagga Wagga
- 8 november, Wagga Wagga - Wantirna, Melbourne
- 9, 10 en 11 november
- 14 november, Promised Land
- 13 november, Melbourne - Promised Land, Tasmanië
- 15 november, Promised Land - Strahan
- 16 november, Strahan - Tarraleah
- 19 november, Bicheno - Launcheston
- 18 November, Hobart - Bicheno
- 17 november, Tarraleah - Hobart
- 20 november, Launceston - Wantirna, Melbourne
- 21 en 22 november
- 23 en 24 november
- 26 en 27 november, de laatste dagen
- 27 en 28 november, Thuisreis
- Marokko 2019
- Australië 2016
- Heenreis, 18 en 19 september
- 20-21 september
- 22 en 23 september
- 24 en 25 september
- 26 en 27 september
- 28 en 29 september
- 30 september, 1 en 2 oktober
- 3 en 4 oktober
- 5 en 6 oktober Calen/Bowen
- 7, 8 en 9 oktober
- 7, 8 en 9 oktober
- 10,11 en 12 oktober
- 13, 14 en 15 oktober, Cape Tribulation
- 16 en 17 oktober, Redlynch
- 18, 19 en 20 oktober, Redlynch-Cairns-Murwillumbah
- 21 en 22 oktober
- 23, 24 en 25 oktober, Murwillumbah
- 26 en 27 oktober, vertrek en thuiskomst
- Marokko 2015
- Australië 2012
- 1e stop
- down under
- 13 maart, 2e dag Adelaide
- 14 maart, Port Augusta
- 15 maart, Coober Peedy
- 16 maart, van Coober Peedy naar Marla
- 17 maart, van Marla naar Uluru
- 19 maart, Curtin Spring - Kings Canyon
- 18 maart, Uluru en Kata Tjuta
- 20 maart, Kings Canyon - Alice Springs
- 21 maart, Alice Springs
- 22 maart, Alice Springs - Renner Springs Roadhouse
- 23 maart, Renner Springs Roadhouse - Mataranka
- 27 maart, Batchelor (Litchfield Tourist Park)
- 26 maart, Batchelor (Litchfield Tourist Park)
- Katherine - Batchelor
- Mataranka-Katherine
- 28 maart, Batchelor (Litchfield Tourist Park)
- 28 maart, Batchelor (Litchfield Tourist Park)
- 29 maart, Batchelor - Darwin - Brisbane
- 30 maart, Brisbane
- 8 april, Brisbane - seventeenseventy
- cruise
- Brisbane
- 9 april
- 10 april, Seventeenseventy
- 11 april, Seventeen Seventy
- 12 april, Seventeen Seventy
- 13 april, Seventeen Seventy
- 14 april,Seventeen Seventy
- 15 april, Seventeen Seventy
- Thuisreis
- Marokko 2010
- Marokko 2008
- Australie 2008
- vertrek
- 1e etappe afgerond
- 2e etappe afgerond
- vervolg
- oudejaarsdag
- nieuwjaarsdag
- 4wd met Steve en Deb
- luie dag
- Vertrek uit Robe
- terug in Robe (voor een nachtje)
- Melbourne - Grampians
- opnieuw
- de rest
- Cairns en Magnatic island
- Magnatic island - Airlie Beach
- Whitsunday sailing cruise
- 20 januari Airlie Beach - Town of 1770
- 21 januari, Town of 1770
- Town of 1770 - Rainbow Beach
- 4WD op Fraser Island
- Fraser island (vervolg)
- 3e dag Fraser
- 2e dag Sydney
- Sydney
- Rainbow Beach - Sydney
- laatste dagen Sydney
- Sydney - Robe
- laatste dagen bij saskia
- reis naar huis